Specjalista/tka ds. Analiz

Benefit Systems S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze i operacyjne

  • Prognozowanie wskaźników biznesowych

  • Wsparcie analityczne nowych projektów prowadzonych w BS

  • Wizualizacja danych w narzędziu BI

  • Prowadzenie prezentacji i przedstawianie rekomendacji biznesowych po przeprowadzonych analizach

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego analityka w obszarze analiz sprzedaży/rynku?

  • Praca z bazami danych i zapytania SQL nie są Ci obce?

  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi, takimi jak np. SAS?

  • Znasz narzędzia Business Intelligence?

  • Masz doświadczenie w ilościowej analizie danych?

  • Bardzo dobrze radzisz sobie z MS Office, a MS Excel i VBA nie ma przed Tobą tajemnic?

  • Masz za sobą prezentacje dla współpracowników oraz kadry zarządzającej i potrafisz przedstawiać jasne rekomendacje oraz wnioski w oparciu o przeprowadzone analizy?

  • Znasz podstawowe zagadnienia z obszaru finansów, sprzedaży i controlingu?

  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie umowa o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym oraz systemem premiowym

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy

  • korzystamy wtedy z karty BenefitLunch

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języków obcych

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności i kompetencje

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop