Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-tka ds. BHP

HAGS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Inwestycyjna 17, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HAGS Poland Sp. z o.o.

Inwestycyjna 17

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy w obszarach magazynowo-produkcyjnych, biurowych oraz podwykonawców, udział w audytach wewnętrznych,

  • podejmowanie aktywne działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP, a w szczególności mające na celu eliminację wypadków i zagrożeń wypadkowych,

  • koordynacja działań naprawczych i doskonalących w zakresie BHP,

  • nadzór, doradztwo i interpretacja przepisów BHP oraz aktualizacja dokumentacji wewnętrznej,

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP,

  • informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach oraz formułowanie wniosków zmierzających do usunięcia nieprawidłowości,

  • sporządzanie analiz dotyczących stanu Bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • udział w ocenie ryzyka zawodowego,

  • udział w projektach i usprawnieniach podnoszących poziom bezpieczeństwa,

  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru,

  • przeprowadzanie postępowania powypadkowego (analiza przyczyn i okoliczności, określanie wniosków profilaktycznych oraz przygotowywanie dokumentacji),

  • koordynacja badań i pomiarów czynników środowiska pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej,

  • znajomość przepisów BHP i ppoż. oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • mile widziana znajomość systemów zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018,

  • znajomość programów pakietu MS Office,

  • mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego systemu zarządzania BHP,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność w pracy w zespole, dobra współpraca z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • dodatkowe benefity - ubezpieczenie na życie, karta sportowa, fundusz socjalny,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Przewiń do profilu firmy