Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. BHP

Wielton SA

  • Rymarkiewicz 6, Wieluń
    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wielton SA

Rymarkiewicz 6

Wieluń

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów

  • rozwój i ciągle doskonalenie istniejącego Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie BHP

  • współpraca z kierownictwem firmy w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP

  • doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP

  • przeprowadzanie analiz stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa i innymi oraz sporządzanie odpowiednich raportów

  • inicjowanie projektów, nowych rozwiązań dotyczących BHP

  • organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników i podwykonawców

  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych w zakresie BHP dla pracowników i podwykonawców

  • nadzór nad wskaźnikami BHP

  • współuczestniczenie w odbiorach maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie BHP

  • praktyczna znajomość przepisów BHP i prawa pracy

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • umiejętność przeprowadzania szkoleń i audytów wewnętrznych

  • umiejętność współpracy z ludźmi na różnym poziomie struktury organizacyjnej

  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu Systemu Zarządzania BHP w firmach produkcyjnych

  • mile widziane uprawnienia Inspektora ochrony P.POŻ

  • dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku i szybki rozwój zawodowy,

  • Możliwość twórczej pracy i wdrażania własnych nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych,

  • Pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie,

  • Możliwość pracy w kontekście międzynarodowym wśród ekspertów w swojej dziedzinie.

Wielton SA

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Przewiń do profilu firmy