Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista/tka ds. Doświadczeń Klienta

Fortum Marketing and Sales Polska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie systemowych i proceduralnych rozwiązań, które zoptymalizują pracę zespołów obsługi klienta

  • Rozwój obsługowych kanałów kontaktu

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla obsługi klienta

  • Przygotowywanie komunikacji masowej

  • Analiza wyników badań klienckich (NPS, CES)

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju innych obszarów firmy

  • Analizowanie potrzeb rynku i trendów w obsłudze klienta

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Otwartość na zmiany i chęć do nauki

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, obserwacji i zbierania danych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Cierpliwość i empatia

  • Umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób

  • Kreatywne podejście do usprawniania procesów

  • Dociekliwość przy realizacji zadań

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

Mile widziane

  • Lekkie pióro

  • Doświadczenie w branży energetycznej lub marketingu

  • Podstawowa znajomość wyrażeń regularnych (regex)

To oferujemy

  • Ciągły rozwój nowych umiejętności

  • Pracę w małym, przyjaznym zespole

  • Dużą swobodę działania

  • Małą powtarzalność zadań

  • Atrakcyjne benefity (m.in. karta lunchowa, dopłata do karty Multisport, opieka medyczna, nauka języka angielskiego, wyjazdowe imprezy integracyjne, wsparcie psychologiczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Fortum to nordyckie przedsiębiorstwo energetyczne. Naszym celem jest dać energię światu, w którym ludzie, przedsiębiorstwa i natura wspólnie prosperują. Jesteśmy jednym z najczystszych producentów energii w Europie, a naszym działaniom przyświecają ambitne cele środowiskowe. Niezawodnie wytwarzamy i dostarczamy czystą energię oraz wspieramy przemysł w dekarbonizacji procesów i w rozwoju. Nasza podstawowa działalność w krajach nordyckich obejmuje efektywne wytwarzanie energii bez emisji CO2 oraz niezawodne dostawy energii elektrycznej oraz ciepła sieciowego dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy bezpiecznym i inspirującym miejscem pracy dla blisko 5 000 naszych pracowników. Akcje Fortum są notowane na giełdzie Nasdaq w Helsinkach. fortum.pl

Przewiń do profilu firmy