Oferta pracy

Specjalista/tka ds. eCommerce Lead Generation

Grupa PracujO firmie

4 5006 500 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie implementacji oraz automatyzacja procesów obsługi i pozyskiwania leadów w kanale eCommerce dla Klientów B2B

  • Współpraca z agencjami mediowymi w zakresie planowania kampanii leadowych B2B, raportowania efektywności oraz rozliczeń

  • Wypracowanie modelu raportowania i mierzenie efektywności w obszarze lead nurturing dla obszaru eCommerce z uwzględniem różnych ścieżek kontaktu z Klientem: callback, chat, mailing.

  • Wsparcie w zakresie projektowania ścieżek marketing automation z udziałem handlowców

  • Optymalizacja narzędzi do systemów lead generation oraz wsparcie w zakresie rekomendacji nowych rozwiązań

  • Realizacja targetów sprzedażowych poprzez telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami;

  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych ustalonych z przełożonym;

  • Kontakt z Klientem za pośrednictwem pozyskanych leadów, w tym prezentacją oferty w trakcie rozmów telefonicznych;

  • Realizacja telefonicznych akcji marketingowych;

  • Realizacja telefonicznych akcji sprzedażowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w generowaniu i pozyskiwaniu leadów i zamienianiu ich w klientów marki

  • Wiedza z zakresu lead generation, lead nurturing, cold mailingu i marketing automation

  • Doświadczenie w realizowaniu kampanii leadowych B2B

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Lubisz kontakt telefoniczny z klientem

  • Obsługa różnych systemów nie jest dla Ciebie wyzwaniem

Mile widziane

  • Dbałość o szczegóły,

  • Doskonała organizacja pracy oraz terminowość,

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Osiąganie celów sprzedażowych jest dla Ciebie przyjemnością

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • elastyczne godziny pracy

  • dobra lokalizacja biura

  • w Wigilię i Sylwestra pracujemy krócej

  • działania rozwojowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • program rekomendacji pracowników

  • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem

2

Spotkanie z Menadżerem i Członkiem Zespołu