Oferta pracy

Specjalista/tka ds. eksportu

IDEUS Sp. z o.o.O firmie

IDEUS Sp. z o.o.

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów eksportowych firmy

  • kompleksowa obsługa zamówień składanych przez klientów (potwierdzanie zamówień, tworzenie dokumentacji eksportowej, organizacja wysyłki towarów, inne)

  • współpraca z agencją celną i firmami transportowymi

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenia co najmniej średniego

  • doświadczenia zawodowego w dziale eksportu

  • znajomości dokumentacji eksportowej

  • dobrej znajomości programu Excel

  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację, zwłaszcza pisemną

To oferujemy

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 (miejsce pracy: ul. Niedźwiedziniec 10, Chorzów, Prologis Park, budynek DC4, biuro od strony ulicy Kollmanna)

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat

  • pracę w młodym, zgranym zespole

  • szeroki zakres powierzanych zadań.

  • stałe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • wszelką niezbędną pomoc w pracy, w tym szkolenie

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bardzo dobrą lokalizację pracy (dojazd autostradą A4 lub DTŚ)

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym z bezpłatnym parkingiem dla pracowników

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy