Oferta pracy

Specjalista/tka ds. finansowo-księgowych z j. niemieckim

WROSYSTEM

WROSYSTEM

Feliksa Nowowiejskiego 31

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rozliczeń należności i zobowiązań,

  • Rozliczanie leasingów operacyjnych i finansowych,

  • Wystawianie faktur wychodzących w systemie finansowo-księgowym,

  • Monitorowanie i obsługa płatności przychodzących i wychodzących,

  • Uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności, zakładanie kont oraz ich obsługa, pozyskiwanie limitów na kontach,

  • Poszukiwanie ofert kredytowych i gwarancji bankowych,

  • Korespondencja z partnerami biznesowymi,

  • Współpraca z urzędami oraz doradcą podatkowym w języku niemieckim.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w księgowej obsłudze niemieckiej spółki,

  • Znajomość przepisów i prawa niemieckiego,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim w mowie i piśmie,

  • Znajomość programu Datev,

  • Umiejętność rozliczania leasingów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i rzetelność,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Szkolenia rozwojowe,

  • System premiowy,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • szkolenia rozwojowe

  • obiady pracownicze

WROSYSTEM

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej oraz na statkach. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych kilkadziesiąt projektów.

Przewiń do profilu firmy