Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-tka ds. funduszy unijnych

OSTERREICH INSTITUT POLSKA sp. z o.o.

1 2001 400 / mies. (zal. od umowy)
  • Napoleona Cybulskiego 9
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Napoleona Cybulskiego 9

Kraków

Österreich Institut Polska Sp. z o.o. to instytucja rekomendowana przez Rząd Republiki Austrii. Zajmujemy się prowadzeniem kursów języka niemieckiego na najwyższym poziomie i propagujemy kulturę austriacką. Od 1 września 2021r. poszukujemy do naszych biur we Wrocławiu i w Krakowie dwóch osób na stanowisko Specjalisty/tki ds. funduszy unijnych. Wymiar pracy to 10 godzin tygodniowo. Docelowo istnieje możliwość zwiększenia wymiaru etatu w związku z nową perspektywą unijną.

Główne zadania:

  • odpowiedzialność za proces obsługi przedsiębiorców z sektora MŚP oraz osób indywidualnych w zakresie dofinansowanych kursów językowych w województwie dolnośląskim lub małopolskim, a także w całej Polsce (w przypadku kursów online).
  • pozyskiwanie dodatkowych kursantów dofinansowanych i firm
  • obsługa klientów: pomoc w pozyskaniu dotacji, wsparcie na każdym etapie procesu
  • dobór kursów
  • tworzenie dokumentacji zgodnej z wytycznymi i jej bieżąca kontrola
  • obsługa Bazy Usług Rozwojowych, a także w przypadku Oddziału w Krakowie (bazy Mbon i Bazy Sodexo)
  • codzienna współpraca z biurem kursów
  • współpraca z lektorami prowadzącymi kursy
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • rozliczanie firm
  • przygotowanie zestawień i sprawozdań
  • udział w kontrolach projektów jako główny reprezentant firmy, współpraca z Operatorami finansowymi

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego we wdrażaniu projektów i/lub w pisaniu wniosków o dofinansowanie
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta z branży szkoleniowej
  • znajomości uregulowań prawnych związanych z wdrażaniem programów operacyjnych w ramach funduszy strukturalnych
  • wysokich kompetencji komunikacyjnych
  • kreatywności i odpowiedzialności
  • sumienności i rzetelności podczas wykonywania zadań

Mile widziane (wymagania pożądane):

  • znajomości języka niemieckiego – poziom minimum B1
  • doświadczenia w ocenie wniosków o dofinansowanie
  • doświadczenie w pisaniu wniosków o dofinansowanie (m.in. Erasmus)

Oferujemy:

  • niezależne stanowisko pracy, wymagające inicjatywy i kreatywności
  • samodzielność w realizacji zadań
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Możliwa jest także praca na umowę  zlecenie.
  • miejsce pracy w centrum miasta

Ogłoszenie archiwalne