Specjalista/-tka ds. gwarancji

  • Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników, przy czym najwięcej, bo aż 2 tys. w Wieluniu.

    Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wieluń

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • prowadzenie procedur gwarancyjnych
    • ścisła współpraca z dostawcami części zamiennych
    • zlecenie ekspertyzy uszkodzonych części
    • analiza i interpretacja danych dotyczących napraw na podległych rynkach

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność współpracy z tzw. trudnym klientem
    • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy (w tym zagadnienia dot. konstrukcji i eksploatacji pojazdów)
    • inicjatywa i samodzielność
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • szkolenia i rozwój pracowniczy
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • uczestnictwo w nowych projektach
    • możliwość opracowywania kreatywnych rozwiązań
    Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
    Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.