Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. HR

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację projektów rekrutacyjnych do struktur wewnętrznych firmy na stanowiska: handlowe, inżynierskie, deweloperskie, administracyjne;

  • Przygotowywanie treści oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;

  • Ścisła współpraca z kierownikami poszczególnych działów;

  • Skuteczne pozyskiwanie odpowiednich kandydatów (metody tradycyjne, Direct Search);

  • Przygotowywanie raportów i zestawień prowadzonych rekrutacji;

  • Prowadzenie działań EB i dbanie o markę pracodawcy poprzez udział w wydarzeniach branżowych oraz w Social Mediach;

  • Zadania administracyjne: przygotowywanie dokumentów dla nowozatrudnionych pracowników;

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami;

  • Wpieranie menedżera HR w zakresie bieżących projektów;

  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej: newslettery, plakaty, foldery, infografiki itp.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Zainteresowanie obszarem HR oraz branżą IT;

  • Sprawne wykorzystywanie różnych metod rekrutacji i selekcji;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych;

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, samodzielność w działaniu;

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji;

  • Chęć nauki i nieustannego rozwoju;

  • Znajomość prawa pracy i różnych form zatrudnienia;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Co drugi piątek pracujemy 4h, co nie zmienia wymiaru etatu

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • parking dla pracowników

    • strefa relaksu

    • program rekomendacji pracowników

    • pikniki rodzinne

    Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania. Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia oraz obsługa serwisowa kierowane są do nawet najbardziej wymagających biznesów.

    Przewiń do profilu firmy