Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista/tka ds. HR

Net Credit

  • Grzybowska 87, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Net Credit

Grzybowska 87

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Koordynowanie procesu on-boardingowego

  • Koordynowanie procesów związanych z BHP w tym obieg dokumentacji i organizacja szkoleń

  • Administrowanie i obsługa wykorzystywanych systemów i narzędzi HR (m.in. Sage HR, Workplace)

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji z obszaru HR

  • Administrowanie profilem pracodawcy na portalu GoWork, w tym moderowanie komentarzy i przygotowywanie odpowiedzi

  • Przygotowanie oraz redagowanie materiałów komunikacyjnych (tekst+grafika) na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz tworzenie zasad, reguł dla programów wewnętrznych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji, poprzez współtworzenie strategii, opracowanie koncepcji oraz realizację wydarzeń, konkursów, imprez, aktywności, projektów oraz innych działań

  • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu zaangażowania Pracowników i pozytywnej atmosfery w firmie

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania komunikatów, „lekkie” pióro

  • Ciekawość ludzi i umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej

  • Podejście „hands-on” w realizacji projektów i inicjatyw

  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows, w tym doskonała znajomość powerpoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)

Mile widziane

  • Znajomość wordpress, affinity, gimp, canva, mailchimp

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na ok 1,5 roku

  • Praca hybrydowa

  • Praca z fajnymi ludźmi w przyjaznej atmosferze

  • Otwarta komunikacja

  • Współpracę z innymi zespołami w ramach realizacji wspólnych celów

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Multisport

  • karta ZTM

Etapy Rekrutacji

  • Spotkanie z Rekruterem

  • Spotkanie z Managerem

Net Credit

Net Credit to marka obecna na polskim rynku od 2011 roku. Naszym nadrzędnym celem jest bycie zaufanym partnerem dla Klientów indywidualnych poszukujących elastycznych i nowoczesnych rozwiązań finansowych.

Dekada naszej historii to działalność polegająca na oferowaniu krótkoterminowych pożyczek online. Zaufało nam już ponad milion Polaków. Cały czas pracujemy nad innowacyjnością oferowanych usług, aby jak najlepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby Klientów. W 2022 roku we współpracy z Mastercard wprowadziliśmy na rynek nowy produkt w postaci wirtualnej karty kredytowej, która wierzymy, że zrewolucjonizuje rynek pożyczkowy w Polsce. To nowoczesne rozwiązanie, które daje Klientom szybki dostęp do dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności w wygodny i łatwy sposób.

Zespół Net Credit tworzy ponad 50 zmotywowanych, ambitnych i utalentowanych Specjalistów posiadających szeroką wiedzę w zakresie rozwiązań finansowych. Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług cieszymy się niesłabnącym zaufaniem nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasi Klienci doceniają jakość świadczonych przez nas usług, o czym świadczą wyróżnienia w ogólnopolskim plebiscycie Gwiazdy Jakości Obsługi. Tytuł Gwiazdy jakości Obsługi otrzymaliśmy w roku 2018, 2019 i 2020. Ta nagroda jest niezwykle istotna zważywszy na fakt, że dotychczas otrzymały ją zaledwie 3 podmioty z pozabankowego rynku finansowego.

Przewiń do profilu firmy