Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Kadr i Płac

Getsix Poznań Sp. z o.o.

Stanisława Wyspiańskiego 43

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników naszych Klientów (na podstawie umów o pracę, cywilno-prawnych, uchwał)

  • administrowanie oraz prowadzenie dokumentacji personalnej

  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej do ZUS,US, PFRON i GUS

  • rozliczanie i kontrola czasu pracy

  • przygotowywanie zaświadczeń, zestawień i raportów na potrzeby naszych Klientów

  • administrowanie PPK

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac

  • praktyczna wiedza na temat zagadnień kadrowo-płacowych

  • dokładność, terminowość i systematyczność

  • znajomość programu MS Excel/Płatnik

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość języków obcych (angielski/niemiecki)

  • znajomość MS Dynamics NAV/Comarch Optima

  • doświadczenie pracy w outsourcingu kadrowo-płacowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet prywatnych świadczeń medycznych

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • szkolenia i realne możliwości rozwoju

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole

  • elastyczne godziny pracy