Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. kontaktów międzynarodowych z językiem niemieckim

KAMAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 0005 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Celem działalności naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług, nieustanny rozwój oraz kompleksowe wykonawstwo zadań każdej dziedziny budownictwa oraz przemysłu. Dysponujemy dużym potencjałem wykonawczym w zakresie robót budowlanych. Naszym celem jest poszukiwanie nowych partnerów biznesowych oraz wszelkiego rodzaju zamówień. Naczelną zasadą wdrożoną w naszej firmie od samego początku jest: Twój niezawodny partner biznesowy !

Główne zadania:

Kontakt i obsługa klienta w języku niemieckim;

Obsługa zapytań, zgłoszeń od klientów, pracowników i nadzór nad ich realizacją;

Współpraca z innymi działami, także zagranicznymi;

Raportowanie działań

Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących oraz e-maili od klientów w języku niemieckim;

Analizowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą informacji krok po kroku;

Współpraca z innymi zespołami w celu rozwiązywania bardziej złożonych problemów;

Dostarczanie wysokiej jakości usług dla klientów.

Nasze wymagania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i swobodna komunikacji w tym języku;

Ukończone studia w kierunku Germanistyki;

Biegła znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny;

Znajomość MS Office;

Umiejętność analizy danych, umiejętności komunikacyjne

Pozytywne nastawienie do klienta i komunikatywności

To oferujemy

Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia

Wspierające środowisko pracy i możliwości rozwoju

Pakiet benefitów (np. ubezpieczenie, multisport)

Wdrożenie w struktury organizacji

Zapraszamy do przesyłania aplikacji