Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. Logistyki

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bukowno, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Lokalizacja: Bukowno, Małopolskie
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Specjalista/-tka ds. Logistyki do naszej fabryki w Bukownie, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie terminowej realizacji zamówień klientów poprzez efektywną koordynację łańcucha dostaw i planowanie produkcji dla podległego sektora produkcji.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień klientów oraz analiza przewidywań
  • Kontakt z klientem i rozwiązywanie reklamacji
  • Zarządzanie zapasami w centrach dystrybucyjnych
  • Tworzenie i kontrola planów produkcyjnych
  • Zarządzanie niezgodnościami logistycznymi
  • Współpraca przy organizacji przepływów materiałów wewnątrz firmy, w tym: przy inwentaryzacji komponentów, podzespołów, produktu gotowego

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Sumienność i dokładność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość SAP mile widziane

Jeśli interesuje Cię:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Interesująca i samodzielna praca w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

Ogłoszenie archiwalne