Oferta pracy

Specjalista/tka ds. Marketingu

ROBYG

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marketingowej inwestycji ROBYG

  • tworzenie materiałów promocyjnych – treści, grafik, folderów

  • współpraca z grafikiem i agencjami zewnętrznymi

  • monitorowanie rynku

  • przygotowywanie umów i rozliczenia podwykonawców

  • nadzór i aktualizacja strony internetowej

Nasze wymagania

  • pasja, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie jak w piśmie

  • kreatywność i elastyczność

  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • rozwój w branży marketingowej, szkolenia

  • wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność.

  • pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie