Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. social media - content creator

FASHION STORE EWA KOŁBONO firmie

4 500–5 500
brutto / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przekazywać swoją dobrą energię na stories 🙂
  • opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej marki
  • przygotowywanie angażujących treści, prostych grafik i video
  • współtworzyć treści i planować posty na IG / FB,
  • proponować oraz realizować nowe działania w obszarze social mediów w influencer marketingu (konkursy, współprace itd. ) - chcemy, aby się działo!
  • budować relacje z fanami, inicjować akcje mające na celu budowanie społeczności wokół marki,
  • nawiązywać współprace i utrzymywać dobre relacje z influenserami,
  • monitorować działania konkurencji oraz śledzić bieżące trendy w social mediach,
  • poszukiwanie nowych form promocji marki;
  • pracować kreatywnie, pisać, fotografować - generalnie: tworzyć nasz content! 🙂

Nasze wymagania

  • kreatywności oraz wysokiego poczucie estetyki,
  • doskonałej znajomość social mediów i marketingu internetowego (w teorii oraz praktyce),
  • doświadczenia w prowadzeniu kanałów social mediowych, mile widziane prowadzenie instastories,
  • znajomości branży fashion i rodzimego świata influenserów,
  • Znasz programy graficzne i umiesz tworzyć proste formy graficzne, zdjęcia i filmy (telefonem/aparatem)
  • zainteresowania mediami społecznościowymi i nowymi trendami w komunikacji marketingowej,
  • doskonałej organizacja pracy własnej, inicjatywy i samodzielności,
  • mile widziane zainteresowanie fotografią (jeżeli posiadasz swoje portfolio - podeślij!).
  • Jesteś ciekawy świata i lubisz się rozwijać

To oferujemy

  • Co oferujemy?
  • W naszej firmie na pewno nie będziesz się nudzić, gdyż u nas droga od dobrego pomysłu do jego realizacji nie jest daleka! Dzięki temu dużo się u nas nauczysz, bo poczujesz bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju marki. Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze z kreatywnym zespołem - uwielbiamy burze mózgów i prace kreatywne, więc jeżeli też dobrze się w tym czujesz - na pewno szybko się zadomowisz. Umowa o pracę.

O nas

Jesteśmy krakowską marką modową - me&BAGS. Tworzymy torebki basic w duchu slow fashion i poszukujemy osoby, która wyniesie nasze social media na wyższy poziom!

Specjalista ds. social media - content creator, Kraków