Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. marketingu

Zymetric Sp. z o.o.O firmie

  • Kobyłka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Zymetric Sp. z o.o.

Logistyczna 5

Kobyłka

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wspólne tworzenie strategii i komunikacji dla wybranych marek w obszarach online i offline
  • prowadzenie projektów marketingowych z zakresu ATL/BTL i digital
  • analiza danych, monitorowanie skuteczności działań marketingowych oraz ich optymalizacja
  • współpraca z działami sprzedaży i działami wsparcia
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych, reklamowych i PR
  • współpraca z dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ciekawość trendów i otwartość na nowości w świecie marketingu i nie tylko
  • komunikatywność i rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • biegłość pisania tekstów tzw. lekkie pióro
  • umiejętność skutecznego realizowania powierzonych zadań, wielozadaniowość
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pozytywną atmosferę pracy, którą tworzą uśmiechnięte i kreatywne osoby
  • możliwość samodzielnej realizacji projektów marketingowych i koordynacji komunikacji marki
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę z systemem premiowym

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Jesteśmy jednym z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji oraz wentylacji, ale przede wszystkim doświadczonym dystrybutorem urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarczamy niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Specjalista/tka ds. marketingu, Logistyczna 5, Kobyłka