Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. marketingu

Hamilton May Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

Hamilton May Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Sienna 39

Warszawa

Hamilton May wchodzi w skład Grupy Hamilton, łączącej w sobie spółki świadczące usługi głównie na mieszkaniowym i komercyjnym rynku nieruchomości.
Od założenia w 2004 roku, Grupa Hamilton stała się rozpoznawalną marką na polskim rynku i jest znana z bardzo wysokich standardów.

Szukamy dynamicznej osoby, która rozumie specyfikę promowania marki premium. Jesteśmy relatywnie niewielkim zespołem pracującym w butikowej agencji.

Oczekujemy kandydata/kandydatki z pozytywnym, konstruktywnym podejściem i zapałem do pracy.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś dobrze zorganizowany/a, a na każdy problem potrafisz znaleźć kreatywne rozwiązanie, zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Obowiązki:

  • Raportowanie do marketing managera
  • Kreatywna współpraca w celu podtrzymania ekspozycji marki premium
  • Zarządzanie reputacją marki
  • Organizacja działań z zakresu PR
  • Tworzenie materiałów promocyjnych we współpracy z grafikami i drukarniami
  • Zarządzanie i raportowanie o budżecie marketingowym
  • Zarządzanie profilami w mediach społecznościowych i blogiem

Wymagania:

  • Myślenie kreatywne, znajdowanie rozwiązań i oferowanie pomysłów
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
  • Myślenie strategiczne i umiejętność researchu
  • Doświadczenie w marketingu online (SEO, SEM, SMM)
  • Znajomość przynajmniej niektórych z tych narzędzi będzie atutem: Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, WordPress (lub inny CMS), Hootsuite, Mailchimp, Canva, Trello.
  • Doświadczenie w tych branżach będzie atutem: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne, hospitality.
  • Dodatkową zaletą będą umiejętności tworzenia grafik na potrzeby mediów społecznościowych
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami, partnerami i współpracownikami oraz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę z uznanymi markami premium
  • Prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie
  • Umowę o pracę na pełny etat
CV w języku angielskim prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne