Specjalista / -tka ds. Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce Pracy: Warszawa
    Spe/12/07/2019/WK

    Główne obowiązki:

    • Przygotowywanie strategii marketingowej /komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna dla inwestycji mieszkaniowych.
    • Koordynowanie wszelkich aspektów marketingowych (operacyjnie) kilku projektów jednocześnie.
    • Planowanie, realizacja  budżetu marketingowego dla danego projektu oraz negocjowanie cen usług marketingowych i warunków  umowy.
    • Działania z zakresu Marketing 360 stopni.
    • Współpraca z agencjami zewnętrznymi.
    • Działania cross działowe (,sprzedaż/ customer care/ dział prawny).

    Oczekiwania:

    • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w agencji marketingowej.
    • Wykształcenie wyższe (marketing, PR, ekonomia, zarzadzanie, dziennikarstwo lub inne).
    • Wiedza z zakresu marketingu i wsparcia sprzedaży, produkcji materiałów drukowanych.
    • Podstawowa wiedza w zakresie praw autorskich i majątkowych oraz wiedza branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
    • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości, automotive, FMCG, wprowadzanie marek.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętności analityczne, w szczególności social mediów (google analitics, marketing automation, inne).
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, kreatywne myślenie, umiejętność pracy w zespole, elastyczność i dyspozycyjność, komunikatywność i entuzjazm.
    • Gotowość do podróży służbowych (Warszawa – Łódź – Kielce).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.
    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju.
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.