Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Obsługi Klienta

InoxBolt Jacek ZalewskiO firmie

  • Sasankowa 19, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

InoxBolt Jacek Zalewski

Sasankowa 19

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa klientów detalicznych i hurtowych

  • Bieżąca obsługa zamówień napływających z sklepu internetowego

  • Fakturowanie

  • Obsługa terminala płatniczego

  • Rozliczanie utargów gotówkowych i bezgotówkowych

  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie towarów

  • Kompletowanie towaru do wysyłki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Energia w działaniu i chęć przyswajania nowej wiedzy

  • Uczciwość

  • Skrupulatność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia 3800 zł brutto + premie

  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Firma InoxBolt z Poznania prowadzi sprzedaż elementów złącznych, wśród których znajdują się między innymi różnego rodzaju śruby nierdzewne, bolce do zgrzewania, solidne wkręty tarasowe, nakrętki, podkładki i wiele innych akcesoriów.

www.inoxbolt.pl

Przewiń do profilu firmy