Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-tka ds. Obsługi Pacjenta

OPTEGRA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 35
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Specjalista

OPTEGRA POLSKA sp. z o.o.

Składowa 35

Łódź

Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa Pacjentów - umawianie, potwierdzanie i odwoływanie wizyt, przygotowywanie dokumentacji medycznej, przyjmowanie płatności, aktywne proponowanie umówienia wizyty lub zabiegu;
  • udzielanie informacji dotyczących świadczonych usług;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • kompleksowa obsługa Pacjentów zgodnie z przyjętymi standardami klinik Optegra;
  • sprawowanie wyjątkowej opieki nad Pacjentami, inicjatywa i zaangażowanie w sprawy Pacjentów;
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów;
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • współpraca z lekarzami okulistami oraz pozostałym personelem medycznym i niemedycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność posługiwania się językiem korzyści;
  • zaangażowanie, wysoki poziom empatii i kultury osobistej;
  • punktualność i dobra organizacja czasu pracy;
  • skrupulatność, obowiązkowość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Pacjentami;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, działającej
    w Polsce i na świecie. Nasze kliniki w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie i Katowicach cieszą się zaufaniem i uznaniem naszych Pacjentów;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia. Optegra jest miejscem bezpiecznym, godnym zaufania zarówno dla Pacjentów, jak i naszych pracowników;
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji skupionej na pracy zespołowej i dostarczaniu Pacjentom najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej;
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich w formie pakietu medycznego;
  • otwartość i gotowość naszego zespołu, aby nauczyć Cię wszystkiego, co ważne i niezbędne w naszej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne