Oferta pracy

Specjalista/tka ds. operacji logistycznych / 4PL

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w środowisku 4PL i przetwarzanie zleceń transportowych zgodnie z wymaganiami klienta.

  • Zabezpieczenie wymaganego sprzętu transportowego, ustalanie terminów odbioru/dostawy, sprawdzanie dokumentacji transportowej.

  • Profesjonalna obsługa klienta przez telefon i e-mail.

  • Zarządzanie komunikacją z punktami odbioru i przewoźnikami w celu kontroli ruchu transportowego.

  • Monitorowanie statusu przesyłki i reagowanie na wszelkie odchylenia.

  • Wspieranie wdrażania nowych procesów poprzez udzielanie informacji zwrotnej i testowanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wcześniejsza praca lub doświadczenie w logistyce/planowaniu transportu/obsłudze klienta jest mile widziane

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego – warunek konieczny (inne języki będą dodatkowym atutem)

  • Zdolność do realizacji zadań pod presją, proaktywna postawa

  • Dbałość o szczegóły i analityczny sposób myślenia

  • Umiejętność radzenia sobie z partnerami biznesowymi i rozwiązywania zapytań w przyjazny i uprzejmy sposób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • studies Co-financing

  • food & household goods packages

In 1890, August Kuehne and Friedrich Nagel founded a shipping company in Bremen (Germany). Over the past 130 years, Kuehne+Nagel has developed from a traditional shipping company into a global logistics partner that offers highly specialized solutions for a wide range of industries. Today, our company is a community of over 72 500 thousand. employees who can meet the needs of customers all over the world. We opened our first headquarters in Poland in 1992 in Gądki near Poznań. We currently have 26 locations and employ around 1800 employees. We are partners of the largest international companies, incl. from the food, automotive and pharmaceutical industries.

Przewiń do profilu firmy

Bardzo prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.