Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Personalnych

"Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka" Spółka Komandytowa

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry kierowniczej w opracowywaniu harmonogramów czasu pracy pracowników

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w systemach zmianowych w programie SAP oraz obsługa systemu elektronicznej rejestracji czasu pracy BiBi

  • Rozliczanie urlopów wypoczynkowych i pracy w godzinach nadliczbowych w programie SAP

  • Pozyskiwanie kandydatów oraz współudział w rekrutacji pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji osobowej i rozliczanie czasu pracy pracowników młodocianych zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników Spółki

  • Opracowywanie raportów i analiz z zakresu prowadzonych spraw

  • Przygotowanie, weryfikacja i archiwizacja prowadzonej dokumentacji

  • Współudział w projektach z zakresu szerokorozumianego HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, preferowane wyższe (ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dbałość o szczegóły

  • Dyspozycyjność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Pozytywne nastawienie i łatwość w nawiązywaniu kontakt z ludźmi

  • Otwarta komunikacja i dbałość o pozytywne relacje z innymi

  • Podstawowa znajomość prawa pracy, w szczególności z zakresu czasu pracy i absencji pracowników, będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym, w szczególności z SAP

  • Orientacja na dalszy rozwój zawodowy w obszarze personalnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię miesięczną do 10%

  • Roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Obiady za ,,złotówkę” w zakładowej kantynie

  • Pakiet Świadczeń Socjalnych

  • Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Potrzebujesz zmiany w życiu zawodowym?

Zależy ci na pracy u solidnego pracodawcy ?

Dołącz do grupy Homanit i zapuść u nasz korzenie!

Wygląda na to, że czekamy właśnie na Ciebie!

Zgadzasz się z nami – wyślij swoją aplikację!

Masz wątpliwości – zadzwoń i zapytaj tel.693 927 242

„Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka” Spółka Komandytowa w Karlinie, należy do niemieckiej grupy Homanit i w europejskiej branży przetwórstwa drewna jest wiodącym producentem cienkiej, wysoko uszlachetnionej płyty HDF oraz MDF.

Przewiń do profilu firmy