Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/tka ds. Personalnych

  • Wałbrzych, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    QUIN jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak drewno, skóra, metal, tworzywo sztuczne, folia i karbon.

    Do naszego zakładu produkcyjnego w Wałbrzychu poszukujemy:

    Specjalisty/tki ds. Personalnych
    Miejsce pracy: Wałbrzych

    Zakres obowiązków:

    Specjalista ds. Personalnych wspomaga Zarząd QUIN Polska w zakresie kreowania i realizacji strategii i polityki personalnej, a w szczególności :

    • Realizuje strategię i politykę w zakresie pozyskania i zatrudnienia nowych pracowników,
    •  Poszukuje optymalnych metod pozyskiwania nowych pracowników, po akceptacji Zarządu realizuje je i ocenia efektywność
    • Stosuje na bieżąco metodykę i procedury obowiązujące w grupie QUIN
    • Nadzoruje prawidłową ewidencję czasu pracy
    • Odpowiada za prawidłowe i terminowe przygotowanie dokumentów kadrowych oraz ich przechowywanie
    • Przygotowuje plany i analizy dla potrzeb Zarządu oraz sprawozdania dla organów zewnętrznych
    • Nadzoruje przestrzeganie w firmie przepisów prawa pracy w obszarze dotyczącym spraw kadrowych

    Wymagania:

    •   Wykształcenie wyższe, mile widziana specjalizacja z zarządzania zasobami ludzkimi
    •   Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację –
    •   Praktyczna znajomość prawa pracy oraz rozliczania czasu pracy
    •   Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    •   Umiejętność posługiwania się programem TETA
    •   Doskonale rozwinięte umiejętności planowania, ustalania priotytetów i organizacji pracy własnej
    • Zamieszkuje w Wałbrzychu lub okolicach lub wyraża gotowość do zamieszkania w tym regionie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń
    • pracę w międzynarodowym środowisku, doskonalenie j. obcego w codziennej pracy
    • dodatki świąteczne i urlopowe, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, Multibenefit karta rabatowa, kursy j. obcych, imprezy integracyjne
    Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z opisem doświadczenia zawodowego.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.), zwanego dalej RODO, informujemy,  że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QUIN POLSKA SP. Z O.O.  z siedzibą w Wałbrzychu 58-306 ul. Stacyjna 16,
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia prawidłowego procesu rekrutacji wypełniania praw i obowiązków wynikających z prawa pracy, w szczególności spraw dotyczących zatrudniania na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz prawa pracy, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy,
    3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie QUIN POLSKA SP. Z O.O.  z siedzibą w Wałbrzychu 58-306 ul. Stacyjna 16
    4. Kontakt z osobą pełniąca funkcję inspektora ochrony danych w można uzyskać w siedzibie spółki, wysyłając e-mail na adres [email protected], lub dzwoniąc na numer telefonu 74 840 72 77. Jest to osoba, z którą Pan/Pani może się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
    5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez czas trwania rekrutacji. Po tym okresie Pani/Pana dane osobowe zostaną usunięte w sposób trwały.
    6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących  Pani/Pana narusza przepisy RODO.
    8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne dla przeprowadzenia rekrutacji, natomiast ich nieprzekazanie spowoduje niemożność przeprowadzenia skutecznie procesu rekrutacji z Pani/Pana udziałem.
    9. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa. Pani/Pana dane osobowe nie będą  przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, ani nie będą podlegały profilowaniu.

    www.quin-automotive.com