Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. Personalnych

HSH Chemie Sp. z o.o.O firmie

HSH Chemie Sp. z o.o.

Płowiecka 1

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowanie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, itp.)
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym, bazie HR
  • Kontrola terminowości badań lekarskich oraz dokumentów kadrowo-płacowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
  • Bieżące wsparcie Kierownika Działu HR w projektach i zadaniach operacyjnych (np. organizacja szkoleń, obsługa Funduszu Socjalnego, prowadzenie dokumentacji związanej z procedurami ochrony Danych Osobowych itp.)

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe (min. 4 lata) na stanowisku o profilu kadrowo-płacowym
  • Wyksztalcenie wyższe (preferowane w zakresie Prawa, Administracji, Finansów i Rachunkowości oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi)
  • Biegła znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Dokładność, rzetelność, pracowitość i sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Zorientowanie na współpracę i otwartość na innych

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy programem Comarch Optima

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca z uwzględnieniem wysokich standardów, w silnej i stabilnej organizacji
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju kompetencji
  • System premiowy, pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie i świadczenia socjalne
  • Dodatkowe dwa dni wolne w roku
  • Spotkania integracyjne, owocowe wtorki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Wiodący dystrybutor surowców chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Specjalista/tka ds. Personalnych, Płowiecka 1, Praga-Południe, Warszawa