Oferta pracy

Specjalista/tka ds. Płac

Contract Administration Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy,

  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS,

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne,

  • Kontakt z klientami (głównie mailowy i telefoniczny).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,

  • Komunikatywność, a także umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy, a także możliwość pracy hybrydowej,

  • Prywatną opiekę medyczną (Enel- Med),

  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku ponad 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 500 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Przewiń do profilu firmy