Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Projektów Edukacyjnych

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓWO firmie

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓW

Stanisława Dubois 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz realizacja projektów i wydarzeń edukacyjnych i naukowych

  • Wyszukiwanie interesujących programów i inicjatyw edukacyjnych

  • Przygotowywanie i prowadzenie zajęć z młodzieżą szkolną, w tym demonstracji i warsztatów

  • Opracowywanie programów edukacyjnych dla młodzieży

  • Opieka nad programami edukacyjnymi (praktyki, staże)

  • Opracowanie i prowadzenie social mediów z zakresu fotoniki dla młodzieży szkolnej oraz studentów

  • Ścisła współpraca z działem badawczo-rozwojowym

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami firm Klastra Fotoniki i Światłowodów w realizacji wspólnych projektów

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami instytucji i organizacji związanych z edukacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki ścisłe lub techniczne)

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub młodzieżą (np. korepetycje, szkolenia, spotkania popularyzatorskie w ramach kół studenckich, wolontariat)

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i znajomość podstawowych procesów i zjawisk fizycznych

  • Umiejętność przygotowywania zajęć, warsztatów dla młodzieży

  • Swoboda w wystąpieniach przed większą liczbą osób, komunikatywność

  • Podstawowa znajomość prowadzenia social mediów, w tym FB i Instagrama

  • Obsługa pakietów biurowych (np. MS Office)

  • Dyspozycja czasowa: gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Mile widziane doświadczenie pedagogiczne

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm oferujących rozwiązania i produkty dla wielu różnych sektorów gospodarki

  • Podnoszenie kwalifikacji w szerokim zakresie kompetencji zarówno „twardych” jak i „miękkich”, np.: poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz praktykę zawodową

  • Uczestniczenie w procesie dostarczania do przemysłu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych produktów lub licencji

  • Współpracę w tworzeniu Przemysłu 4.0 (Rozwój Przemysłowego Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji, etc.)

  • Przyjazną atmosferę pracy polegającą na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności

  • Wspólne wydarzenia i wyjazdy integracyjne

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny i wiele różnych benefitów