Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. Projektów Edukacyjnych

POLSKIE CENTRUM FOTONIKI I ŚWIATŁOWODÓWO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz realizacja projektów i wydarzeń edukacyjnych i naukowych
  • Wyszukiwanie interesujących programów i inicjatyw edukacyjnych
  • Przygotowywanie i prowadzenie zajęć z młodzieżą szkolną, w tym demonstracji i warsztatów
  • Opracowywanie programów edukacyjnych dla młodzieży
  • Opieka nad programami edukacyjnymi (praktyki, staże)
  • Opracowanie i prowadzenie social mediów z zakresu fotoniki dla młodzieży szkolnej oraz studentów
  • Ścisła współpraca z działem badawczo-rozwojowym
  • Ścisła współpraca z przedstawicielami firm Klastra Fotoniki i Światłowodów w realizacji wspólnych projektów
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami instytucji i organizacji związanych z edukacją

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki ścisłe lub techniczne)
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub młodzieżą (np. korepetycje, szkolenia, spotkania popularyzatorskie w ramach kół studenckich, wolontariat)
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i znajomość podstawowych procesów i zjawisk fizycznych
  • Umiejętność przygotowywania zajęć, warsztatów dla młodzieży
  • Swoboda w wystąpieniach przed większą liczbą osób, komunikatywność
  • Podstawowa znajomość prowadzenia social mediów, w tym FB i Instagrama
  • Obsługa pakietów biurowych (np. MS Office)
  • Dyspozycja czasowa: gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Mile widziane doświadczenie pedagogiczne
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm oferujących rozwiązania i produkty dla wielu różnych sektorów gospodarki
  • Podnoszenie kwalifikacji w szerokim zakresie kompetencji zarówno „twardych” jak i „miękkich”, np.: poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz praktykę zawodową
  • Uczestniczenie w procesie dostarczania do przemysłu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych produktów lub licencji
  • Współpracę w tworzeniu Przemysłu 4.0 (Rozwój Przemysłowego Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji, etc.)
  • Przyjazną atmosferę pracy polegającą na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności
  • Wspólne wydarzenia i wyjazdy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny i wiele różnych benefitów

Specjalista/tka ds. Projektów Edukacyjnych, Warszawa