Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Promocji - Copywriter w wydawnictwie

COPERNICUS CENTER PRESS sp. z o.o.O firmie

  • Sławkowska 17, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COPERNICUS CENTER PRESS sp. z o.o.

Sławkowska 17

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie wizerunku wydawnictwa za pośrednictwem strony internetowej www.ccpress.pl oraz profilu na Facebooku

  • Pisanie tekstów promujących książki naukowe i popularnonaukowe

  • Tworzenie i wysyłanie newslettera

  • Przeprowadzanie działań promocyjnych wydawnictwa, przygotowywanie materiałów marketingowych

  • Współpraca z działem handlowym przy tworzeniu planów promocyjnych

  • Nawiązywanie i budowanie relacji z mediami

  • Nawiązywanie współpracy z partnerami (blogerami, recenzentami)

  • Rozwijanie nowych sposobów promocji wydawnictwa

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z promocją i marketingiem, mile widziana znajomość branży wydawniczej

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: filologia polska, kulturoznawstwo, socjologia, dziennikarstwo, marketing i zarządzanie)

  • Lekkie pióro, zdolności copywriterskie

  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni i interpunkcji

  • Umiejętność swobodnej wypowiedzi, komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji

  • Systematyczność, umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Samodzielność i wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów

  • Znajomość pakietów biurowych, m.in. MS Office

To oferujemy

  • Pracę w wyjątkowej atmosferze, którą doceni każdy miłośnik książek :)

  • Biuro w samym sercu Krakowa, gdy nie ma konieczności pracy zdalnej

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość wdrażania nowatorskich rozwiązań z dużą swobodą działania

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Jesteśmy wydawnictwem z Krakowa, które od ponad 8 lat działa na rynku książki w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich lat działalności udało nam się wypracować silną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w wydawaniu tytułów popularnonaukowych z zakresu antropologii, kosmologii, fizyki, kognitywistyki i szeroko rozumianej filozofii.

Przewiń do profilu firmy