Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. Rachunkowości

Budimex SAO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja transakcji w księgach rachunkowych z zasadami księgowymi obowiązującymi w Spółce oraz przepisami podatkowymi, głównie w obszarze kosztów ogólnego zarządu,
  • uzgadnianie i analizowanie obrotów i sald kont z obsługiwanego obszaru,
  • współpraca w przygotowywaniu miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie wybranych sprawozdań do GUS,
  • współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP R/3,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • umiejętność planowania swojej pracy, dotrzymywania terminów oraz proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • system premiowy
  • wymiany międzynarodowe
  • dzień wolny w urodziny
  • ciekawy program szkoleń

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Specjalista/tka ds. Rachunkowości, Siedmiogrodzka 9, Wola, Warszawa