Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Realizacji i Rozliczeń Projektów

InPhoTech Sp. z o.o.O firmie

InPhoTech Sp. z o.o.

Poznańska 400

Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wniosków o finansowanie projektów z Funduszy UE, programów ramowych KE, Europejskiej Agencji Kosmicznej, itp.

  • Przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności oraz innych dokumentów niezbędnych do rozliczania projektów

  • Prowadzenie dokumentacji finansowej projektów, weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu oraz harmonogramem rzeczowo-finansowym

  • Monitorowanie realizacji wskaźników produktu i rezultatu

  • Zapewnienie zgodności realizacji projektów z umowami, programami oraz wytycznymi UE

  • Udział w kontrolach projektów prowadzonych przez zewnętrzne podmioty

  • Koordynowanie obiegu dokumentów projektowych

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych związanych z rozliczaniem projektów

  • Administracyjne wsparcie zespołu badawczego podczas realizacji projektów

  • Współpraca z działem księgowości, działem kadr i płac, podmiotami zewnętrznymi oraz instytucjami zarządzającymi środkami unijnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z funduszy UE (przygotowywanie wniosków o płatność, raportów merytorycznych, wsparcie w rozliczeniu projektów itp.)

  • Znajomość zasad finansowania projektów w ramach Funduszy UE

  • Znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem w praktyce zasady konkurencyjności

  • Doświadczenie w pracy w administracji lub w finansach

  • Znajomość SL2014

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Uczestniczenie w pionierskich w skali światowej działaniach wdrażania nowoczesnych technologii XXI wieku na bazie fotoniki światłowodowej w tym opatentowanych technologiach w zakresie innowacyjnych światłowodów telekomunikacyjnych i budowie sieci 5G

  • Uczestniczenie w procesie dostarczania do przemysłu innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w postaci nowoczesnych produktów lub licencji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm oferujących rozwiązania i produkty dla wielu różnych sektorów gospodarki

  • Podnoszenie kwalifikacji w szerokim zakresie kompetencji zarówno „twardych” jak i „miękkich”, np.: poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz praktykę zawodową

  • Przyjazną atmosferę pracy polegającą na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności

  • Wspólne wydarzenia i wyjazdy integracyjne

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet socjalny i wiele różnych benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jeśli chcesz pracować nad innowacyjnymi światłowodami i wdrażać sieci 5G,

rozwijać rodzime technologie i spróbować sił w nowoczesnej,

polskiej firmie badawczo-rozwojowej – zgłoś się do nas!

Przewiń do profilu firmy

WIDEŁKI PŁACOWE

Zapewne jesteś osobą, która nie chce stawiać ograniczeń swojemu rozwojowi, więc my nie będziemy stawiali ograniczeń w możliwym poziomie Twojego wynagrodzenia. Z tego właśnie powodu nie wskazujemy sztywnych widełek płacowych. Szukamy wyjątkowych osób, dlatego nasz proces rekrutacyjny jest również wyjątkowy. Jeśli chcesz być częścią zespołu dumnego z efektów swojej pracy oraz osiągać cele, o których niektórzy nawet boją się marzyć - to zapraszamy Cię do aplikowania do naszej firmy.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie poniżej wymienionych dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania

  • CV

  • List motywacyjny

  • Przedstawienie wizji kandydata/tki dotyczącej Jego/Jej działalności w naszej firmie (np. krótka prezentacja w PowerPoint) – prosimy, wyjaśnij nam dlaczego i po co chcesz z nami współpracować i jak sobie wyobrażasz realizację swoich celów zawodowych

  • Referencje w postaci listu rekomendacyjnego lub kontaktu do osoby mogącej polecić kandydata/tkę.