Specjalista/tka ds. rejestracji leków

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie druków informacyjnych

  • Zarządzanie zmianami produktów leczniczych

  • Praca nad wzorami graficznymi produktów (tzw. artworki)

  • Praca w systemach firmowych

  • Uzupełnianie baz danych

  • Współpraca z Centralą polegająca na przygotowywaniu dokumentacji

  • Obowiązki na bieżąco zlecane przez przełożonego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie medyczne, farmaceutyczne, pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

  • Umiejętności komunikacyjne, otwartość, uważność, odpowiedzialność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę tymczasową na zastępstwo (18 miesięcy)

  • Pracę na pełny etat

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Kartę sportową i opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Od wielu lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo wierzymy, że w naszej branży liczy się przede wszystkim człowiek, a naszym zadaniem jest połączyć potrzeby pracownika z oczekiwaniami kandydata przy zastosowaniu metody Perfect Match.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Przewiń do profilu firmy