Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. Rekrutacji

7N Sp. z o.o.O firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska informatyczne

  • Budowanie aktywnej sieci kandydatów w sektorze IT

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród ekspertów IT (reprezentowanie firmy na konferencjach i targach branżowych)

  • Współpraca z portalami rekrutacyjnymi, portalami społecznościowymi i innymi podmiotami stanowiącymi kanały rekrutacyjne

  • Identyfikowanie nowych kanałów rekrutacji IT

  • Rozwój narzędzi wspierających rekrutację

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w rekrutacji w branży IT

  • Bardzo dobra znajomość branży IT, zwłaszcza ról i stanowisk w projektach IT, a także kluczowych technologii informatycznych

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Wysokie kompetencje interpersonalne

  • Otwartość, dociekliwość, nastawienie na osiąganie założonych celów

  • Duża samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej (umiejętność priorytetyzacji celów)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o płaskiej strukturze, skandynawskiej kulturze organizacyjnej, przejrzystych zasadach współpracy i renomie w branży IT

  • Niekorporacyjny klimat pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź na zasadach współpracy podwykonawczej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia, oraz jasne warunki premiowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w interesujących i wymagających projektach rekrutacyjnych

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport

  • Liczne i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://youtu.be/i5KjJpFBNpI).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • Multisport

7N Sp. z o.o.

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Przewiń do profilu firmy

Informacje ogólne

Zespół rekrutacji 7N od samego początku aktywnie współtworzy sukces firmy. Ma bowiem decydujący wpływ na to, kto dołącza do grona konsultantów 7N, a tym samym jak postrzegają nas nasi klienci i otoczenie biznesowe. Znakomita marka, jaką w ciągu 30 lat istnienia wyrobili sobie konsultanci 7N, jest w dużej części pochodną wysokich standardów naszego zespołu rekrutacyjnego i jego pracy. W związku z planami dalszego rozwoju firmy, powiększamy wspomniany zespół, poszukując osoby na stanowisko Specjalisty/tki ds. Rekrutacji.