Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. Rekrutacji i Rozwoju

Contract Administration Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr,
obecną na polskim rynku od 30 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Specjalista/-tka ds. Rekrutacji i RozwojuNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, kierownicze oraz kadry zarządzającej
  • Docieranie do kandydatów metodą poszukiwań bezpośrednich oraz kreowanie i testowanie niestandardowych działań rekrutacyjnych
  • Zarządzanie szkoleniami, w tym szkoleniami w ramach programu talentowego
  • Employer Branding (m.in. targi pracy, kontakt z uczelniami)
  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej (m.in. intranet, newsletter)
  • Udział w innych projektach HR (oceny pracownicze, ocena 360, badanie zaangażowania, onboarding itp.)

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w rekrutacji (mile widziane doświadczenie z firmy Executive Search)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • Zaangażowanie, kreatywność i otwartość na nowe pomysły
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji lub udziale w projektach HR (szkolenia, rozwój, zarządzanie talentami, oceny pracownicze, etc.)

Oferujemy:

Umowę o pracę - pracę w pełnym wymiarze godzin
Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
Możliwość pracy zdalnej

Prywatną opiekę medyczną
Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
Różnorodność, charakteryzującą pracę dla wielu linii biznesowych
Możliwość dynamicznego rozwoju w obszarze HR

Rodzinną atmosferę pracy
Świetną lokalizację biura (Rondo Daszyńskiego – 100m od stacji metra)
Pyszną kawę

Nasze biura:

Ogłoszenie archiwalne