Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. rekrutacji

The Adecco GroupO firmie

  • Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Do twoich zadań należeć będzie badanie, planowanie i ocenianie zapotrzebowania na pracowników u klienta oraz utrzymywanie kontaktu z klientami, przeprowadzanie analizy pracy i określenie przydatności kandydata;
  • Będziesz uczestniczyć w spotkaniach handlowych i operacyjnych;
  • Będziesz odpowiedzialny/a za wpływanie na rozwój biznesu i nowe zamówienia np.: po przez Push CV czy proponowanie stałym klientom innych naszych usług;
  • Będziesz dbać o poprawny obieg informacji dotyczących wakatów oraz nadzorowanie proces rekrutacji;
  • Będziesz odpowiedzialny/a za proponowanie usprawnień, inicjowanie i optymalizowanie procesów oraz standardów, jak również monitorowanie działań konkurencji;
  • Budowanie, rozwijanie oraz aktualizowanie bazy kandydatów korzystając z różnorodnych źródeł;
  • Będziesz wdrażać zasady i procedury rekrutacyjne, w celu zainteresowania, zrekrutowania i zatrzymania pracowników;
  • Na co dzień będziesz prowadzić rekrutacje masowe oraz organizować spotkania i eventy z kandydatami;
  • Dzięki twojemu doświadczeniu będziesz mógł/mogła samodzielne prowadzić wieloetapowe procesy rekrutacji i selekcji na stanowiska średniego szczebla oraz masowe;
  • Będziesz opracowywać i wdrażać nowe narzędzia rekrutacji i selekcji oraz czuwać nad optymalnym wykorzystaniem narzędzi pracy;
  • Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie raportów dotyczących rekrutacji zgodnie z obowiązującymi standardami, a także współpracowanie z administratorem przy sporządzaniu umów dla pracowników tymczasowych.

Nasze wymagania

  • Od pół roku do 2 lat doświadczenia w branży rekrutacji, HR, obsługi klienta lub pokrewnej;
  • Jesteś w posiadaniu prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość trendów rynkowych oraz zasobów rynku lokalnego;
  • Znajomość ustawy o ochronie danych osobowych.

Mile widziane

  • Wykształcenie z obszaru HR, Zarządzania, Psychologii, Socjologii.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne

O roli

W The Adecco Group zmieniamy na lepsze życie setek osób każdego dnia. Pomagamy firmom realizować ich strategie, a kandydatom znaleźć wymarzone miejsce pracy, którego nigdy nie zapomną.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka ds. rekrutacji do oddziału w Pruszkowie, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie pełnym cyklem rekrutacyjnym.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, będziesz dumny/a z tego jaką pracę z nami wykonujesz!

Dlaczego warto wybrać nas?

To niezwykle ekscytujący moment, aby stać się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że jesteśmy globalnym liderem i dbamy o to, aby zapewnić lepszą przyszłość dla wszystkich.

Osiągamy to, budując naszą strategię Future@Workjako zjednoczony zespół ponad 30 000 współpracowników o wspólnym duchu, pracujący w ponad 60 krajach na całym świecie.

Będziesz mieć możliwość rozwoju na wielu interesujących stanowiskach i ramach wielu ścieżkach kariery naszego szerokiego portfolio globalnych marek. Wspieramy współpracowników, aby pracowali w najbardziej efektywny sposób, dzięki czemu mogą osiągnąć balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Dlatego dajemy Ci możliwości i zapewniamy wsparcie, które jest potrzebne do pracy w najbardziej produktywny i satysfakcjonujący sposób.

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu, nastawienie na współpracę i dążenie do ciągłego rozwoju – to wartości, które wyróżniają The Adecco Group. Tutaj wszyscy jesteśmy indywidualistami z unikalnym spojrzeniem na świat, w którym żyjemy. To właśnie czyni nas silniejszymi. Niezależnie od tego kim jesteś i jakie masz doświadczenia, u nas zawsze możesz być sobą. Naszym celem wzmacnianie tych cech, które sprawiają, że jesteś sobą. Oferujemy szereg światowej klasy zasobów umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój, zaspokajając Twoją ciekawość, a jednocześnie dzieląc się umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie się rozwijać. Wywieraj wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Podróż, aby wydobyć z Ciebie to, co najlepsze

Wierzymy, że zrozumienie procesu rekrutacyjnego pomoże Ci dobrze się przygotowaći zaprezentujesz się w najlepszej formie. Ponieważ jesteśmy globalną organizacją, składająca się z kilku marek, prowadzącą różnorodne projekty rekrutacyjnego, nasze procesy rekrutacyjne mogą się różnić.

Na naszej stronie kariera, znajdziesz kilka kluczowych wskazówkę, które pomogą Ci przygotować do udziału w naszym procesie.

Aktualne oferty pracodawcy
EEMENA00306_PL

Specjalista/tka ds. rekrutacji, Pruszków