Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. rekrutacji (rozwój w kierunku HR BP)

Wielton SA

  • Rymarkiewicz 6, Wieluń
    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wielton SA

Rymarkiewicz 6

Wieluń

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych end-to-end,

  • Dbanie o pozytywny candidate experience w trakcie procesu rekrutacji i onboardingu,

  • Współpraca z Hiring Managerami zlecającymi zapotrzebowania rekrutacyjne,

  • Koordynacja procesu zatrudnienia nowego pracownika do momentu jego dołączenia do firmy,

  • Poszukiwanie nowych sposobów na skuteczne dotarcie do kandydatów, doskonalenie i optymalizowanie obecnych narzędzi rekrutacyjnych,

  • Uczestniczenie w działaniach z zakresu Employer Branding, promowanie firmy wśród kandydatów na rynku pracy,

  • Aktywność w proponowaniu i wdrażaniu projektów HR odpowiadających na potrzeby biznesu.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka rosyjskiego /ukraińskiego,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami oraz klientem wewnętrznym,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Samodzielność i umiejętność priorytetyzacji zadań oraz efektywnej organizacji własnego czasu pracy,

  • Pozytywne nastawienie oraz determinacja w dążeniu do celu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę współpracy (UoP/B2B)

  • System premiowy, w którym nagradzany jest każdy sukces,

  • Dostęp do pakietu benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych),

  • Rozwój w kierunku funkcji HRBP - kompleksowej opieki z zakresu „miękkiego” HR nad dedykowanym obszarem biznesowym,

  • Współpracę i wsparcie zgranego, pozytywnego zespołu rekruterów

Wielton SA

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Przewiń do profilu firmy

JEŻELI:

  • Jesteś graczem zespołowym, chętnie wspierasz innych,dzielisz się wiedzą i jesteś nastawiona/-y na realizację wspólnych celów,

  • Interesujesz się employer brandingiem i masz doświadczenie w tym zakresie (mile widziane),

  • Lubisz wyzwania i stawiasz sobie ambitne cele