Oferta pracy

Specjalista/tka ds. Rekrutacji

Valeo Holding Group Shared Service Center

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z HR Biznes Partnerami i managerami opartych na zaufaniu oraz swojej wiedzy eksperckiej z zakresu rekrutacji;

  • Ciągła aktualizacja wiedzy na temat rynku rekrutacyjnego w branży motoryzacyjnej;

  • Całościowa obsługa projektów rekrutacyjnych (konsultacje z HR Biznes Partnerami i managerami, tworzenie i publikacja ogłoszeń, direct search (m.in. boolean), rozmowy wstępne, spotkania rekrutacyjne, umawianie rozmów rekrutacyjnych dla managerów, przekazywanie informacji kandydatom po zakończonym procesie rekrutacji);

  • Poszukiwanie nowych i rozwijanie istniejących sposobów pozyskiwania kandydatów dla prowadzonych przez siebie projektów;

  • Tworzenie i/lub uczestnictwo w inicjatywach i wydarzeniach związanych z rekrutacją oraz Employer Branding (targi pracy, warsztaty na uczelniach itp.);

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, inżynieryjne i kierownicze na potrzeby wszystkich działów w firmie (np. R&D, projekty, jakość, łańcuch dostaw, logistyka, inżynieria, finanse, HR, zakupy, marketing, BHP, itd.).

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu kompleksowych procesów rekrutacyjnych;

  • Znajomość metod poszukiwania i dotarcia do kandydatów;

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (poziom B2 będzie atutem);

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;

  • Wysokie umiejętności zarządzania czasem i ustalania priorytetów;

  • Proaktywna postawa i pozytywne nastawienie do pracy;

  • Doświadczenie w rekrutacji dla zakładów produkcyjnych będzie atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karty Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne, akcjonariat pracowniczy, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne, a także praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Przewiń do profilu firmy