Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. rozwiązań Orange

CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k.O firmie

3 000–7 000
brutto / mies.
  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny kontakt z Klientami operatora Orange oparty na gotowej bazie,
  • przedstawianie ofert oraz doradztwo w zakresie produktów i usług,
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • silna determinacja w dążeniu do celu,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

To oferujemy

  • stała podstawa wraz z wysokimi prowizjami sprzedażowymi,
  • po okresie wdrożeniowym pracy w biurze w Toruniu jest możliwość realizacji pracy zdalnej/hybrydowej,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu,
  • szkolenia wstępne i rozwojowe, webinary,
  • elastyczny grafik - możliwość wyboru godzin pracy między 8:00 a 18:00,
  • benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k.

Na rynku działamy już ponad 15 lat. Obsługujemy różne projekty, a obecnie największym z nich jest sprzedaż usług i produktów Orange – światowego lidera sieci komórkowych. Jesteśmy dużą firmą, ale łamiemy korpo-schematy stawiając na rozwój, dobrą atmosferę i balans między życiem prywatnym i zawodowym.

Specjalista/tka ds. rozwiązań Orange, Bydgoszcz