Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/tka ds. rozwiązań Orange

CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k.

3 0007 000 brutto / mies.
  • Kowalewo Pomorskie

    Kowalewo Pomorskie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny kontakt z Klientami operatora Orange oparty na gotowej bazie,

  • przedstawianie ofert oraz doradztwo w zakresie produktów i usług,

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • silna determinacja w dążeniu do celu,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.

To oferujemy

  • stała podstawa wraz z wysokimi prowizjami sprzedażowymi,

  • po okresie wdrożeniowym pracy w biurze w Toruniu jest możliwość realizacji pracy zdalnej/hybrydowej,

  • dofinansowanie kosztów dojazdu,

  • szkolenia wstępne i rozwojowe, webinary,

  • elastyczny grafik - możliwość wyboru godzin pracy między 8:00 a 18:00,

  • benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Na rynku działamy już ponad 15 lat. Obsługujemy różne projekty, a obecnie największym z nich jest sprzedaż usług i produktów Orange – światowego lidera sieci komórkowych. Jesteśmy dużą firmą, ale łamiemy korpo-schematy stawiając na rozwój, dobrą atmosferę i balans między życiem prywatnym i zawodowym.

Przewiń do profilu firmy