Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. Social media i komunikacji

POMARAŃCZOWI.PL D. DĄBROWSKI SP. J.O firmie

  • Kutrzeby 16G, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POMARAŃCZOWI.PL D. DĄBROWSKI SP. J.

Kutrzeby 16G

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przełożenie idei i strategii na działania w social media (głównie Facebook i Instagram)

  • prowadzenie komunikacji z klientami na FB

  • wsparcie account managera w działaniach marketingowych

  • tworzenie prezentacji i raportów

  • ścisła współpraca z grafikami

Nasze wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w prowadzeniu social media

  • znajomość trendów oraz nowości w mediach społecznościowych

  • głowa pełna pomysłów i postawa proaktywna

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • świetną atmosferę :)

  • dużą samodzielność

  • biuro przy samej Cytadeli

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy