Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. sprzedaży eksportowej

Wielton SAO firmie

  • Rymarkiewicz 6, Wieluń
    Wieluń, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wielton SA

Rymarkiewicz 6

Wieluń

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją celów sprzedażowych na podległych rynkach

  • Koordynacja działań w procesie obsługi zamówień

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych i eventach

  • Wsparcie sieci dealerskiej oraz przedstawicieli handlowych

  • Pozyskanie i analiza zapytań ofertowych oraz wsparcie techniczne klientów

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów oraz rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych produktów i terminów realizacji

  • Monitorowanie kondycji finansowej kontrahentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innego języka mile widziana

  • praktyczna znajomość pakietu MsOffice

  • znajomość programów typu ERP

  • gotowość do wyjazdów (w granicach 20-30% czasu pracy)

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji biznesowych

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku o dużym dynamizmie działania

  • pracę w firmie będącej liderem w branży

  • wsparcie w rozwoju zawodowym

  • prywatną opiekę medyczną

Wielton SA

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Przewiń do profilu firmy