Oferta pracy

Specjalista/tka ds. sprzedaży

GBO firmie

4 920‐6 650 zł brutto / mies.

GB

Żeligowskiego 3/5

Łódź

Grzegorz Bregierski - GB wyłączny agent obuwia i akcesoriów Tommy Hilfiger, Calvin Klein
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Tommy Hilfiger w biurze handlowym
4 920 - 6 650 zł/mies.

Zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z  obecnymi klientami
  • realizacja bieżących zadań określonych przez specjalistę sprzedaży bądź kierownika
  • realizacja założonych celów sprzedaży
  • przekazywanie informacji klient-firma i firma-klient
  • rozwijanie i dbałość o powierzonych klientów
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wysokie umiejętności z zakresu komunikacji międzyludzkiej
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • wykształcenie wyższe
  • upartość i samomotywacja w dążeniu do wyznaczonego celu
  • język angielski w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office (bardzo ważny excel)
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bardzo ciekawą i rozwojową pracę w branży modowej
  • umowę o pracę,
  • praca od pon do pt w godz. 9-17
  • otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy