Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / -tka ds. sprzedaży telefonicznej

SMARTLUNCH SP Z O O

5 065 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami w celu umówienia spotkania z naszym przedstawicielem

  • Wsparcie działu sprzedaży

  • Sprzedaż usługi SmartLunch za pośrednictwem wideokonferencji

  • Wprowadzanie danych i dokumentów do systemu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży benefitów pozapłacowych)

  • Praktyka w prowadzeniu telefonicznych rozmów handlowych

  • Dobra dykcja, płynność wypowiedzi oraz umiejętność budowania relacji

  • Gotowość do tworzenia własnej bazy klientów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie: podstawa 5065 zł brutto + system prowizyjny (składający się z wynagrodzenia prowizyjnego oraz premii jakościowej)

  • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe

  • Indywidualny budżet szkoleniowy ustalany na rok oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dzień wolny z okazji urodzin

  • Udział w spotkaniach integracyjnych

  • Premię za polecenie kandydatów do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

SmartLunch to firma dbająca o to, żeby ludzie nie byli głodni w swoim miejscu pracy. Dzięki naszemu systemowi, pracownik może otrzymywać od swojego pracodawcy smaczne posiłki z dowozem do miejsca pracy w formie benefitu. Nasza technologia rozwiązuje wszystkie problemy związane z tym procesem. Więcej możesz dowiedzieć się na naszej stronie WWW.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista / -tka ds. sprzedaży telefonicznej. Dział Sprzedaży w SmartLunch cały czas się rozwija. Mamy nadzieję, że Twoja osoba, pomoże nam w osiąganiu kolejnych sukcesów i usprawni pozyskiwanie klientów.

Przewiń do profilu firmy