Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-tka ds. transportu

CSK Sp. z o.o.

5 0005 500 brutto / mies.
  • Leona Heyki 2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Leona Heyki 2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie ewidencji czasu pracy,

  • Nadzór nad dokumentacją,

  • Kontakt z organami administracji publicznej,

  • Aktywne diagnozowanie problemów i podejmowanie odpowiednich kroków dla ich rozwiązania,

  • Wsparcie i doradztwo dla klientów w wyżej wskazanym zakresie,

  • Planowanie kalendarza szkoleń organizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • ZAANGAŻOWANIA I PASJA – jeśli nie lubisz tematu transportu drogowego, papierów, tabelek i formularzy, analiz, szukania rozwiązań – pomiń to to ogłoszenie.

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenie z zakresu transportu, administracji, lub pokrewne

  • Dyspozycyjność – osoby na okresach wypowiedzenia u obecnego pracodawcy dłuższych niż 1 miesiąc proszone są o niezgłaszanie swoich ofert,

  • Prawo jazdy – czasem trzeba coś załatwić w urzędzie,

  • Umiejętności interpersonalne - Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji z klientami.

Mile widziane

  • Język obcy - język niemiecki lub angielski komunikatywny (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Gruntowne szkolenie przed przystąpieniem do pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – po przeszkoleniu: od 5000-5500 brutto na początek, wraz z nabywaniem doświadczenia wzrost wynagrodzenia,

  • Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w konferencjach itp.

  • Stabilność zatrudnienia (co oznacza, że lubimy zatrudniać, ale nie lubimy zwalniać)

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca w godzinach 7:30 – 15:30 lub (czasem) 8:00-16:00; jedna sobota pracująca raz na 7-8 tygodni.

Jak zwiększyć szansę zatrudnienia:

  • Napisz prawdę w CV – Tuning doświadczenia zawodowego lub znajomości języka pod określone ogłoszenie niestety najczęściej przynosi odwrotne skutki – chcemy poznać prawdziwego Ciebie!

  • Przed rozmową kwalifikacyjną – zapoznaj się z naszą stroną internetową.

CSK sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się od 15 lat kompleksową obsługą przedsiębiorstw transportowych z Polski i UE. Pomagamy w tworzeniu dokumentacji wymaganej przez PIP, ITD i inne służby kontrolne. Reprezentujemy firmy transportowe w sporach z urzędami i z pracownikami. Praca w CSK polega na współpracy z przydzielonymi podmiotami, sporządzaniu stosownych dokumentów oraz bieżącej pomocy prawnej. Szukamy pracowników na dłuższą współpracę.

Przewiń do profilu firmy