Oferta pracy

specjalista/tka ds. umów

Dom Wydawniczy Znak

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie umów autorskich: m.in. z autorami, grafikami, fotografami, tłumaczami, a także umów barterowych; w przypadku dobrej znajomości angielskiego również umów w tym języku;

  • bieżące wsparcie działu prawnego w sprawach administracyjno-biurowych;

  • odpowiedzialność za obieg dokumentów i monitorowanie procesu podpisywania umów;

  • archiwizacja dokumentów i prowadzenie rejestru umów;

  • współpraca z redakcjami, działami promocji oraz działem księgowości;

  • koordynacja korespondencji związanej z realizacją umów;

  • samodzielne realizowanie bieżących zleconych zadań.

Nasze wymagania

  • posiada wiedzę w obszarze prawa autorskiego;

  • posiada doświadczenie w pracy o takim samym bądź podobnym charakterze, min. 6 miesięcy; mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu umów autorskich (zakres zadań zostanie dostosowany do wiedzy i doświadczenia przyszłego pracownika; jeśli uważasz, że nie masz jeszcze wystarczającego doświadczenia, ale chciałbyś je zdobyć, możesz odpowiedzieć na to ogłoszenie z dopiskiem „praktyki”);

  • ma wykształcenie wyższe lub studiuje (preferowany kierunek: prawo, prawo autorskie, administracja);

  • dobrze komunikuje się w języku angielskim i zna podstawową terminologię prawniczą;

  • wykazuje inicjatywę i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • cechuje się bardzo dobrą organizacją pracy i dokładnością działania;

  • umie pracować w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę (pełny etat, możliwa również część etatu na prośbę kandydata);

  • szkolenie wdrażające oraz wsparcie kandydata w pierwszych miesiącach pracy przez pozostałych pracowników działu;

  • możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania doświadczeń w obszarze prawa autorskiego oraz ewentualnie w innych dziedzinach prawa w przypadku wyrażenia takiego zainteresowania;

  • partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikację;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta lunchpass