Logo Pracuj.pl

Specjalista/tka ds. Utrzymania Ruchu

Flextronics International Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Flextronics International Poland Sp. z o.o.

Malinowska 28

Tczew

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie wszelkich działań w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności parku maszynowego
  • definiowanie i wdrażanie metod oraz narzędzi zarządzania i kontroli działań utrzymania ruchu
  • definiowanie, wdrażanie i aktualizacja procedur napraw zapobiegawczych i instrukcji
  • aktualizację dokumentacji technicznej, przygotowywanie raportów
  • zbieranie danych pochodzących z maszyn i urządzeń, tworzenie raportów, analiz i prezentacji , udzial w modyfikacjach obiektów technicznych
  • instalowanie maszyn i urządzeń
  • instalowanie systemu informatycznego sterującego pracą maszyny i dbałość o poprawność jego funkcjonowania
  • dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn i podejmowanie decyzji o dopuszczeniu maszyn do pracy na linii produkcyjnej
  • monitorowanie oraz analiza pracy maszyn i współpraca z działem produkcji w celu optymalizacji ich przebiegu
  • analizowanie kosztów utrzymania maszyn w ruchu
  • samodzielną naprawę maszyn i urządzeń oraz wsparcie techników w usuwaniu awarii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych: mechaniki, automatyki, elektroniki
  • znajomość procesów produkcyjnych oraz najnowszych technologii z zakresu montażu powierzchniowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • doświadczene w programowaniu sterowników PLC
  • znajomość układów sterowania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • kreatywność i samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie z zakresu budowy oraz wdrażania systemu TPM

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • bonus relokacyjny
  • umowę o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Opis Stanowiska

Do wsparcia zespołów, które tworzą wyjątkowe produkty i przyczyniają się do naszego rozwoju, poszukujemy Specjalisty/tki ds. Utrzymania Ruchu w Tczewie.

Osoba na tym stanowisku będzie raportować do Kierownika Działu Utrzymania Ruchu.

Rola Specjalisty/tki ds. Utrzymania Ruchu obejmuje podejmowanie wszelkich działań w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności parku maszynowego.

W Flex zapraszamy ludzi ze wszystkich środowisk. Nasi pracownicy rozwijają się tutaj, żyjąc zgodnie z naszymi wartościami: wspieramy się nawzajem, starając się znaleźć lepszą drogę, poruszamy się szybko, z dyscypliną i celem, i zawsze postępujemy właściwie. Dzięki kulturze opartej na szacunku, integracji i współpracy kariera w firmie Flex daje możliwość dokonania zmian, zainwestowania w rozwój swojej kariery i przyłączenia się do naszego celu – tworzenia wspaniałych produktów, które tworzą wartość i poprawiają jakość życia ludzi.

Aktualne oferty pracodawcy
WD144050

Specjalista/tka ds. Utrzymania Ruchu, Malinowska 28, Tczew