Specjalista /-tka ds. wprowadzania zamówień z językiem niemieckim

SALES HR

8 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja z siedzibą w Warszawie.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności zamówień wysyłanych przez klientów

  • Tworzenie ofert i wprowadzanie ich do systemu (SAP)

  • Odpowiadanie na bieżące pytania klientów – głównie mailowo

  • Udział w testowaniu nowych rozwiązań i udoskonalanie procesów

  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, najchętniej w strukturach międzynarodowych (SSC/BPO) minimum dwa lata

  • Znajomość języka niemieckiego : poziom B2/C1 oraz angielskiego : poziom B1/B2

  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość systemu SAP

  • Doświadczenie w przenoszeniu procesów

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę:

  • Średnio 8 000 PLN brutto dla osób z doświadczeniem w obsłudze klienta

  • Pracę zdalną : 100 proc, w przyszłości praca hybrydowa z komfortowo urządzonego biura w Warszawie

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy : między 7 a 9 rano w systemie home-office od poniedziałku do piątku (8h)

  • Pakiet benefitów : opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, szkolenia

  • Możliwość rozwoju w nowo tworzonym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy