Oferta pracy

Specjalista/-tka ds. Wsparcia technicznego PC

T-Mobile

T-Mobile

Żeligowskiego 8/10

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie usług wsparcia technicznego i rozwiązywania problemów pracowników ze sprzętem PC i oprogramowaniem w biurach  i sklepach TMPL (zdalnie i na miejscu)

  • rejestracja i obsługa zgłoszeń w systemie ITSM

  • monitorowanie napływu zgłoszeń i wykrywanie problemów masowych

  • przygotowywania i aktualizacja sprzętu PC dla pracowników zgodnie z ustalonym procesem

  • inwentaryzacja sprzętu komputerowego

  • przygotowywanie materiałów pomocniczych IT dla użytkowników oraz prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników

  • współpraca z innymi zespołami wsparcia IT/NT w organizacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office/O365

  • bardzo dobra znajomość budowy sprzętu PC i jego konfiguracji

  • umiejętność konfiguracji urządzeń mobilnych (smartfony, tablety)

  • doświadczenie w użytkowaniu i konfiguracji systemu operacyjnego Windows

  • znajomość zagadnień administracyjnych systemu Windows, GPO, Azure, Intune, VPN, Active Directory, DNS, DHCP, HTTP(S), TCP/IP, LAN, WAN, Wi-Fi

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność pracy w zespole i wykazywanie inicjatywy

  • wysoki poziom komunikatywności

  • cierpliwość i umiejętność współpracy z użytkownikiem końcowym

  • znajomość systemów UNIX i MacOS oraz umiejętność pisania skryptów (gównie PowerShell) będzie dodatkowym atutem :)

To oferujemy

  • Dołączając do nas możesz liczyć na​:

  • Elastyczność - to u nas podstawa, dlatego oferujemy Ci elastyczność w wyborze miejsca i czasu pracy.

  • Stały rozwój - dookoła Ciebie będzie wielu specjalistów i specjalistek, którzy chętnie wesprą Cię w zdobywaniu nowego doświadczenia i podzielą się swoją wiedzą.

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, ale nie martw się, nie zostaniesz pozostawiony/-a sam/-a sobie. Będziesz mieć dużą swobodę w działaniu, a jeśli będziesz potrzebować pomocy - zawsze ją otrzymasz (patrz punkt wyżej) 😊​

  • Umowę o pracę a co za tym idzie ➡️​ pakiet benefitów, o których przeczytasz poniżej.

T-Mobile

Lokalizacja: Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10​

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: hybrydowa

Etat: Pełny wymiar czasu pracy

Rekrutacja zdalna

Przewiń do profilu firmy