Oferta pracy

Specjalista/tka ds. Wynagrodzeń

„Homanit Polska Spółka z o. o. i Spółka” Spółka KomandytowaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Potrzebujesz zmiany w życiu zawodowym?
Zależy ci na pracy u solidnego pracodawcy ?

Dołącz do grupy Homanit i zapuść u nasz korzenie!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co chcemy Ci zaproponować :

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię miesięczną do 10%
  • Roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i sprzętem renomowanych producentów
  • Obiady za 1 zł w zakładowej kantynie
  • Pakiet Świadczeń Socjalnych
  • Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Grupowe ubezpieczenie NNW

Na czym będzie polegać Twoja praca:

Głównymi zadaniami, za które będziesz odpowiedzialny/a będzie:

  • Obsługa płacowa Spółki zatrudniającej ok. 500 osób
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
  • Naliczanie świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego
  • Realizacja potrąceń z zajęć komorniczych i administracyjnych
  • Naliczanie i realizacja świadczeń z ZFŚS
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korekt do ZUS i US
  • Sporządzanie deklaracji PFRON
  • Sporządzanie zaświadczeń, zestawień i raportów z zakresu administracji płacowej
  • Opracowywanie raportów i analiz z zakresu prowadzonych spraw
  • Przygotowanie, weryfikacja i archiwizacja prowadzonej dokumentacji

 Czego oczekujemy od Ciebie, abyś mógł efektywnie wykonywać tę pracę:

  • Wykształcenia min. średniego ekonomicznego, preferowane wyższe (rachunkowość, ekonomia, prawo, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Praktycznej znajomości obsługi programu Płatnik
  • Praktycznej umiejętności sporządzania deklaracji rozliczeniowych oraz korekt DRA, RCA, RSA, RZA, RPA
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej, samodzielności, dbałości o szczegóły
  • Dyspozycyjności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Orientacji na dalszy rozwój zawodowy w obszarze kadrowo-płacowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym SAP
Wygląda na to, że czekamy właśnie na Ciebie!
Zgadzasz się z nami – wyślij swoją aplikację!
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Masz wątpliwości – zadzwoń i zapytaj tel. 693 927 242

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy