Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/tka ds. zakupów nieprodukcyjnych z językiem niemieckim

  • Wągrowiec, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Benecke-Kaliko S.A. z siedzibą w Wągrowcu jest producentem wyrobów powlekanych polichlorkiem winylu. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu - przede wszystkim w branży motoryzacyjnej. Przez 18 lat swojej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie oraz uznanie wśród klientów polskich i zagranicznych jako solidny partner handlowy, oferujący dobrej jakości produkty. Od 2014 roku należymy do znanej na całym świecie grupy Continental. Jest to duże wyzwanie, jak również szansa dla naszych obecnych i nowych pracowników na zdobywanie nowych umiejetności, poznanie nowych technologii oraz metod zarządzania.

    W tej chwili poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

    Specjalista/tka ds. zakupów nieprodukcyjnych
    z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Wągrowiec

    Zakres obowiązków:

    • Dokonywanie zakupów w obszarze nieprodukcyjnym
    • Negocjowanie z dostawcami warunków umów oraz stały rozwój wzajemnych relacji
    • Analiza rynku w dziedzinie wyszukiwania najlepszych dostawców materiałów nieprodukcyjnych
    • Realizacja projektów oszczędnościowych – konsolidacja dostawców, redukcja kosztów zakupowych
    • Generowanie zamówień w SAP-ie
    • Stała współpraca z działami w krajach niemieckojęzycznych (80%) oraz w Polsce (20%)

    Wymagane umiejętności:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość procedur zakupowych
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność współpracy z różnymi partnerami biznesowymi oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
    • Pracę w środowisku międzynarodowym z codziennym kontaktem z językiem obcym
    • Pakiet benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk:

    W podaniu prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

    Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Benecke-Kaliko S.A., ul. Gnieźnieńska 74, 62-100 Wągrowiec. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do pracy i ewentualnego zatrudnienia.
    Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wniosek o przyjęcie do pracy oraz poniższa zgoda i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, dalej: RODO) oraz Pani/Pana wniosek o przyjęcie do pracy u Administratora.
    Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane również przez podmioty, z którymi Administrator zawarł umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w szczególności w zakresie obsługi informatycznej, prawnej, kadrowej, księgowej.
    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora oraz do ewentualnego zawarcia umowy o pracę.
    Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz powiadomienia odbiorców danych o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub ograniczeniu przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; przenoszenia danych; otrzymywania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; usunięcia; wniesienia skargi do właściwego w świetle obowiązujących przepisów organu nadzorczego.
    Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas naboru do pracy u Administratora.
    Przetwarzanie danych opiera się na Pani/Pana zgodzie. Zgoda może być cofnięta w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem czynności przetwarzania przed cofnięciem zgody.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.